Pozvedneme váš soundsystém

na nejvyšší možnou úroveň

Vyvinuto přesně pro váš MERCEDES

Užijte si precizní detaily a pořádné basy
STEG reproduktory vyvinuté pro Mercedes jsou naprostou špičkou a unikátem.
Takto komplexní řešení nikdo jiný nenabízí

Jednoduchá instalace

Reproduktory přesně padnou na místa originálů a jsou připojeny konektory.

Rychlá
montáž

Instalace trvá pouze několik hodin a ještě ten den odjíždíte s lepším audiem.

Vyladěný
zvuk

Reproduktory jsou přesně vyvinuté pro váš Mercedes, změnu uslyšíte ihned.

 

Chci lepší zvuk pro svůj Mercedes

Jakto funguje?

STEG plug & play reproduktory

Zkušený technik jednoduše vymontuje a vymění originální reproduktory za přesně padnoucí reproduktory STEG. Nic se neupravuje ani nestříhá, vše se připojuje na originální konektory.

Subwoofery

Basy jsou základ každého audiosystému. STEG jako jediný na světě má k dispozici přesně padnoucí náhradu za originál. U Mercedesů bez Burmester systému doporučujeme připojit malý zesilovač MATCH 2 FX pro využití plného basového potenciálu, protože originální výstup má příliš nízký výkon.

Kompatibilita

STEG reproduktory jsou primárně určeny pro Mercedesy třídy C, E, S a GLC. A to jak se základním systémem, tak s příplatkovým Burmester systémem. Pokud se rozhodnete nahradit systém Burmester, dosáhnete opravdu High-endového zvuku za zlomek ceny. Podobný zvuk je totiž k mání pouze v Mercedesu třídy S za cca 169.000 Kč.

 

Spokojení zákazníci

 

Služby navíc, které potěší ...

Pick-up služba
klientům

Neplýtvejte svým volným časem. Zatímco vy jste v práci, my vyzvedneme váš vůz, namontujeme systém STEG Plug & Play a auto přivezeme zase zpátky.

Flexibilní pracovní
doba

Nemáte v týdnu čas zajet k nám? Naši technici vyladí audio systém ve vašem voze i o víkendu.

Jednoduchá
demontáž

Budete kupovat nové auto? Veškeré zařízení jednoduše a rychle demontujeme a přeneseme do vašeho dalšího vozu.

 

 

Kolik stojí STEG Plug & Play systém?

Nový vyladěný zvuk začíná
na 10.990 Kč vč. DPH.

Co získáte, když si vyberete audiosystém STEG?

Úvodní konzultace s naším odborníkem

Poradíme vám, jaký typ bude nejvhodnější pro vaše auto.

Kompletní systém reproduktorů STEG

Vyměníme reproduktory, případně napojíme plug & play zesilovač pro subwoofer. Nezasahujeme do vozu, vše připojujeme na originální konektory.

Jednoduché a komplexní řešení

Pro Mercedesy neexistuje jednodušší řešení. Jak je patrné z filozofie značky STEG, všechny výrobky vycházejí z několika let testování a výběru těch nejlepších materiálů. Záměrem italských vývojářů bylo přinést Vám zážitek z živého koncertu do Vašeho vozu a to se s těmito reproduktory povedlo na 100%.

 

Chci lepší zvuk pro svůj Mercedes

 

 

Stále váháte? Přečtěte si časté otázky

Pokud nemáte příplatkový Burmester audio-systém, zvuk opravdu neodpovídá kvalitě vozu. Při výměně můžete okamžitě slyšet velké množství detailů v hudbě, přesný přednes a důraznější basy. Na subwoofery doporučujeme doinstalovat speciální malý zesilovač, pro plné využití jejich potenciálu. V originálním audio systému je pouze jeden 16 cm subwoofer a místo druhého je záslepka. Výkon, který do tohoto subwooferu v originálním audio systému jde, je nedostačující. Přidáním zesilovače zvuk v mnohém předčí i Burmester audio system.
Neohrozí. Montáž je dělaná profesionálem a nedochází k žádnému narušení původní elektroinstalace. Reproduktory jsou napojovány konektory, nic se nestříhá ani nijak neupravuje. Jednoduše je tak možné udělat i demontáž. Na diagnostice není znatelný žádný zásah.
Záměrem italských vývojářů je přinést Vám zážitek z živého koncertu do Vašeho vozu, proto je systém vyvinutý jako upgrade Burmester systému. Výhodou je použití 2 subwoofery a není tak potřeba instalovat žádný další zesilovač. Citlivější reproduktory a subwoofery s vyšší zatížtelností přináší do kabiny vašeho Mercedesu dokonalý zvuk.
Zpravidla vždy jde v Mercedesu použí alespoň část setu. Zde bude nejlepší když nás kontaktujete a my Vám vymyslíme individuální řešení.
Výměna reproduktorů není žádným zásahem do elektroinstalace vozu a v případě vracení vozu je možné opět vrátit zpět originální reproduktory. Montáž a demontáž je otázkou několika hodin.
Značka STEG není na světovém trhu žádným nováčkem. V oboru je již přes 30 let! Se sídlem v Itálii a precizní výrobou přímo v domácí továrně mají tak všechny výrobky punc "100% made in Italy". Celá továrna má certifikaci ISO 9001.

 

Nezávazná objednávka

nebo nás kontaktujte na +420 776 009 614, či info@bestaudio.cz

 

Navštivte náš eshop s profesionálním ozvučením automobilu.